pl  |  en

Pyrkon 2017 – strefa fantastycznych inicjatyw

Za miesiąc z hakiem odbędzie się Pyrkon. Jest to największy, ogólnopolski konwent miłośników fantastyki, odbywający się corocznie w Poznaniu. Najbliższa edycja zaplanowana została na 28-30.04.2017. Celem konwentu jest integracja fandomu oraz propagowanie fantastyki pośród osób dopiero rozpoczynających z nią swoj przygodę. Pyrkon posiada 14 bloków tematycznych, kilka setek punktów programu oraz bardzo rozbudowany dział z grami (zarówno elektronicznymi, jak i planszowymi). Jest to impreza, na której każdy znajdzie coś dla siebie!
Po więcej informacji zapraszamy na: www.pyrkon.pl oraz http://buff.ly/2n3dAFt.

Na Pyrkonie – w strefie fantastycznych inicjatyw – będzie można zdobyć również papierowe egzemplarze “Smokopolitana”. W szczególności aktualny numer 6,  a także zaplanowany na kwiecień numer 8!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Thank you for your interest in our magazine!

Our magazine is completely free of charge (the charge for a paper version covers the printing costs). However, we need your help to develop and publish new issues. By clicking the button below, except for downloading "Smokopolitan", you may support us by a litte contribution via Dotpay.
Donate and download
If you just want to download our magazine, click this one.
Download