pl  |  en

Krakowskie Smoki

Klub Krakowskie Smoki to grupa młodych ludzi, których celem jest tworzenie, promowanie i organizowanie wydarzeń w ramach szeroko pojętej fantastyki.

Obecnie działania klubu koncentrują się w szczególności na czterech projektach: wydawaniu magazynu „Smokopolitan”, sobotnich spotkaniach klubowych oraz organizowaniu dwóch corocznych konwentów: Smokon i Serialkon.

Zapraszamy wszystkie osoby pragnące poznać nowych ludzi, pracować społecznie na rzecz rozwoju fantastyki w naszym mieście i mieć z tego mnóstwo radości!

Spotkania klubu odbywają się w każdą sobotę w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 12, wejście od ulicy Szujskiego) w godzinach od 11:30 do 15:30. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach programowych – konkursach, prelekcjach oraz dyskusjach i spotkaniach z autorami polskiej fantastyki. W czasie spotkań klubowych można również zagrać w jedną z wielu gier planszowych, poprowadzić lub rozegrać sesje RPG czy wypożyczyć książkę z klubowej biblioteczki.

Szczegóły dotyczące działalności klubu, tematy najbliższych spotkań oraz informacje o tym, co zrobić, by stać się jego członkiem, znajdziecie na stronie głównej klubu.

cropped-Smokon-1.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Thank you for your interest in our magazine!

Our magazine is completely free of charge (the charge for a paper version covers the printing costs). However, we need your help to develop and publish new issues. By clicking the button below, except for downloading "Smokopolitan", you may support us by a litte contribution via Dotpay.
Donate and download
If you just want to download our magazine, click this one.
Download