No i Smokon za nami!

Jak na pierwszą klubową imprezę było naprawdę dobrze. Łącznie bawiło się nas ponad 250 osób. To dość sporo osób jak na jednodniowy kameralny konwent, który nagle pojawił się na mapie imprez fantastycznych. Cieszę się bardzo tak dużym zainteresowaniem – zwłaszcza że odwiedzili nas nie tylko Krakowianie, ale też goście z innych miast.

Pierwsze opinie z jakimi się zetknąłem były pozytywne. Oby pozostało tak dalej – wszak Wasze zadowolenie to dla nas znak, ze dobrze wykonaliśmy swoją pracę. Aktualnie czekamy na recenzje, zdjęcia i komentarze od uczestników. Zdjęcia są dla nas dobrą pamiątka, a recenzje i komentarze w zależności od wymowy mogą być albo miłe, albo pozwolić nam poprawić w przyszłości to wszystko co nie było dostatecznie dobre. Jeśli chcecie się podzielić z nami materiałami tego typu śmiało piszcie na adres: marcin.klak[małpka]historiavita.pl, albo zostawcie komentarz pod tym wpisem.

W najbliższym tygodniu czeka nas jeszcze sporo pracy przy podsumowywaniu imprezy, wybieraniu zdjęć, które porobiliśmy no i rozważaniu planów na przyszłość. Niemniej dla Was konwent się już zakończył stąd chcę Wam podziękować za przybycie – gdyby nie było Was – uczestników nie mielibyśmy dla kogo robić tej  imprezy.

Składam też najszczersze podziękowania wszystkim tym, którzy nam pomogli i sprawili, że Smokon mógł się odbyć. Mam tu na myśli dyrekcję Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, kierownictwo Arteteki WBP oraz Pauzy In Garden. To oni udostępnili nam miejsce, w którym mogliśmy się spotkać. Dalej dziękuję ekipie Arteteki i Pauzy za to, że byli na miejscu i pomagali podczas konwentu. Wyrazy wdzięczności składam też wszystkim gościom oraz prelegentom, którzy zapewnili Wam rozrywkę. Dziękuję też naszym wspaniałym sponsorom i patronom. Nie zapominam o ekipie Artemisa, obsłudze Games Roomu, obsłudze, akredytacji, wystawcach, sklepie Vanaheim i wszystkich innych, którzy ciężko pracowali na konwencie. Podziękowania należą się też dla osób, które pomagały nam przed Smokonem w rozmaitych pracach – składzie informatora, przygotowaniu identyfikatorów i plakatów, korekcie tekstów czy przygotowaniu loga Smokonu. Jest to cała ekipa ludzi, która poświęciła swój czas by Smokon mógł wyglądać tak jak wyglądał. Na końcu chcę podziękować kolegom Organizatorom, którzy odciążyli mnie w wielu zadaniach i dzięki, którym miałem jak podjąć się koordynowania imprezy.

Tymczasem zapraszam Was na nasze spotkania klubowe. Odbywają się one co tydzień w sobotę od 11:30 do 17:30. Zawsze można pograć w gry planszowe, a zwykle staramy się by oprócz nich pojawił się ciekawy akcent programowy – w najbliższym tygodniu (17 maja) odbędzie się już trzecie Spotkanie Literackie podczas, którego dyskutować będziemy o Grze o Tron George’a R.R. Martina. Szczególy odnośnie naszych przyszłych spotkań możecie znaleźć tutaj – na stronie oraz na Facebooku.

/Alqua