Przygotowania do Smokonu trwają!

Już za dwa tygodnie widzimy się na Smokonie, czyli najfajniejszym konwencie w tej części galaktyki – bo czy jest coś lepszego niż smoki?

Z radością ogłaszamy, że podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczny Smokon odbędzie się w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie oraz kawiarni Pauza In Garden, która znajduje się w jej podziemiach.

Akredytację otworzymy o 11:30, program rozpocznie się o 12:00 i trwać będzie do 19:00 – po czym zaprosimy was do Pauzy na ostatni panel i pokonwentową integrację!

Szykujemy dla was liczne atrakcje. Program opublikujemy na dniach – czekamy, aż nasi goście oficjalnie potwierdzą, że pojawią się na konwencie – i dopinamy mnóstwo innych kwestii, ale mamy nadzieję, że wszystko potoczy się gładko! W razie wszelkich pytań i propozycji piszcie na adres smokon[owieczka]historiavita.pl lub bezpośrednio do koordynatora – na adres magdalena.stonawska[zwierzątko]historiavita.pl.

Chętnych do pomocy zapraszamy również do zgłaszania się do wolontariatu, a wszystkich – na nasz fanpage i do odznaczania się w wydarzeniu.