pl  |  en

Dodruk pierwszego numeru Smokopolitan

Można już zamawiać  papierowe egzemplarze “Smokopolitan” 1 w sklepie internetowym wydawnictwa Gindie. Oferta trwa do wyczerpania zapasów. Kolejnych dodruków pierwszego numeru nie będzie. Zapraszamy wszystkich, którym nie udało się zakupić majowego numeru!

11205988_668299259983336_762316177733324371_n

Przypominamy, że tematem numeru pierwszego było: ABC wychodzenia z szuflady, czyli jak zacząć tworzyć w fantastyce. Poza tekstami o pisaniu opowiadań, recenzji, sesji rpg czy scenariuszy larpowych przeczytacie w nim również m.in.  opowiadanie Andrzeja Pilipiuka “Szkolne wspominki”, pierwszy tekst Michała Marca-Remiszewskiego “Zmartwychwstałem jako android” oraz wspomnienie o Pratchecie autorstwa Piotra W. Cholewy.

Jeżeli jesteś z Krakowa, to zapraszamy również na spotkanie Krakowskich Smoków 5 grudnia 2015 r. o godzinie 15.00. Będzie wówczas możliwość zakupienia zarówno pierwszego jak i trzeciego numeru “Smokopolitana”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dziękujemy za zainteresowanie "Smokopolitan"!

Jesteśmy pismem całkowicie bezpłatnym (również opłata za wersję papierową pokrywa jedynie koszt wydruku pisma). Aby się rozwijać i wydawać kolejne numeru potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. Klikając poniższy przycisk, poza pobraniem 'Smoko', będziesz mógł/mogła również przekazać nam drobne wsparcie przez Dotpay.
Wesprzyj i pobierz
Jeśli wolisz po prostu pobrać 'Smoko', poniższy link pozwoli Ci pobrać wybrany plik.
Pobierz