pl  |  en

Krakowskie Smoki

Klub Krakowskie Smoki to grupa młodych ludzi, których celem jest tworzenie, promowanie i organizowanie wydarzeń w ramach szeroko pojętej fantastyki.

Obecnie działania klubu koncentrują się w szczególności na czterech projektach: wydawaniu magazynu „Smokopolitan”, sobotnich spotkaniach klubowych oraz organizowaniu dwóch corocznych konwentów: Smokon i Serialkon.

Zapraszamy wszystkie osoby pragnące poznać nowych ludzi, pracować społecznie na rzecz rozwoju fantastyki w naszym mieście i mieć z tego mnóstwo radości!

Spotkania klubu odbywają się w każdą sobotę w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 12, wejście od ulicy Szujskiego) w godzinach od 11:30 do 15:30. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach programowych – konkursach, prelekcjach oraz dyskusjach i spotkaniach z autorami polskiej fantastyki. W czasie spotkań klubowych można również zagrać w jedną z wielu gier planszowych, poprowadzić lub rozegrać sesje RPG czy wypożyczyć książkę z klubowej biblioteczki.

Szczegóły dotyczące działalności klubu, tematy najbliższych spotkań oraz informacje o tym, co zrobić, by stać się jego członkiem, znajdziecie na stronie głównej klubu.

cropped-Smokon-1.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dziękujemy za zainteresowanie "Smokopolitan"!

Jesteśmy pismem całkowicie bezpłatnym (również opłata za wersję papierową pokrywa jedynie koszt wydruku pisma). Aby się rozwijać i wydawać kolejne numeru potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. Klikając poniższy przycisk, poza pobraniem 'Smoko', będziesz mógł/mogła również przekazać nam drobne wsparcie przez Dotpay.
Wesprzyj i pobierz
Jeśli wolisz po prostu pobrać 'Smoko', poniższy link pozwoli Ci pobrać wybrany plik.
Pobierz