pl  |  en

Smokopolitan na Polconie 2015 !

Z radością informujemy, że SMOKOPOLITAN pojawi się ze swoim własnym stoiskiem na Polconie 2015 ! Szczegóły dotyczące naszego stoiska ujawnimy wkrótce. Dziś możemy napisać jedynie, że na Polcon będzie gotowy już drugi numer Smokopolitanu, w którym znajdziecie co najmniej dwa artykuły napisane przez pisarzy nominowanych do nagrody Zajdla za rok 2014 !

Jednocześnie przekazujemy Wam wiadomość od organizatorów konwentu.layout_01

Twórzcie z nami program 30. POLCONU. Tegoroczny, jubileuszowy Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Polcon prowadzi nabór twórców programu.
Jeśli chcecie dołożyć cegiełkę do budowania tej wyjątkowej imprezy wystarczy, że zarejestrujecie się na polconowej stronie, a następnie wypełnicie formularz zgłoszenia punktu programu. Każdy zgłoszony punkt programu to 50% zniżki na jedną akredytację.
Czas na zgłoszenie programu kończy się 12 lipca, ale im wcześniej wypełnicie formularz tym szybciej organizatorzy będą mogli złożyć całość programu. Do wyboru macie 13 bloków programowych w tym komiksowy, filmowy, literacki, naukowy, RPGowy i kilka innych.
Polcon odbywać się będzie w budynkach Politechniki Poznańskiej w dniach 20-23 sierpnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dziękujemy za zainteresowanie "Smokopolitan"!

Jesteśmy pismem całkowicie bezpłatnym (również opłata za wersję papierową pokrywa jedynie koszt wydruku pisma). Aby się rozwijać i wydawać kolejne numeru potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. Klikając poniższy przycisk, poza pobraniem 'Smoko', będziesz mógł/mogła również przekazać nam drobne wsparcie przez Dotpay.
Wesprzyj i pobierz
Jeśli wolisz po prostu pobrać 'Smoko', poniższy link pozwoli Ci pobrać wybrany plik.
Pobierz