pl  |  en

Wspieraj rozwój “Smokopolitan”!

Przypominamy, że “Smokopolitan” jest pismem bezpłatnym. Koszt wydania papierowego pokrywa jedynie koszt wydruku czasopisma. Jeżeli jednak Chcesz wesprzeć naszą inicjatywę w sposób finansowy możesz to zrobić poprzez wpłatę kilku złotych na konto bankowe naszej fundacji (w tytule przelewu prosimy wpisać “Smokopolitan”). Od dziś wpłaty są możliwe również za pomocą systemu dotpay. Formularz do wpłat otworzy się po kliknięciu w link:  Kliknij aby wesprzeć. 4551794085_f94cbc750b_m

Szczegóły dotyczące finansowego wsparcia dla “Smokopolitan”, numer konta naszej fundacji oraz formularz dotpay znajduje się w zakładce Współpraca / wspieraj nas.

Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Całość wpłat na rzecz “Smokopolitan” zostanie wykorzystana na rozwój naszego czasopisma, wydatki związane z jego drukiem, transportem oraz na bezpłatne egzemplarze przesyłane do bibliotek publicznych i szkolnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dziękujemy za zainteresowanie "Smokopolitan"!

Jesteśmy pismem całkowicie bezpłatnym (również opłata za wersję papierową pokrywa jedynie koszt wydruku pisma). Aby się rozwijać i wydawać kolejne numeru potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. Klikając poniższy przycisk, poza pobraniem 'Smoko', będziesz mógł/mogła również przekazać nam drobne wsparcie przez Dotpay.
Wesprzyj i pobierz
Jeśli wolisz po prostu pobrać 'Smoko', poniższy link pozwoli Ci pobrać wybrany plik.
Pobierz