pl  |  en

Zamów “Smokopolitan” pocztą!

Ponieważ niemal cały nakład papierowego „Smokopolitan” został wyprzedany podczas konwentu Smokon (po zakończeniu imprezy zostało nam 14 egzemplarzy), podjęliśmy decyzję o dodruku. Oferujemy możliwość zarezerwowania egzemplarza papierowego oraz jego odbioru w trzech formach:

  1. Odbiór osobiście w trakcie spotkań klubu Krakowskie Smoki (każda Sobota, godziny 12-15 w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie)
  2. Wysyłka pocztą, po uwzględnieniu kosztów przesyłki (jako list polecony- 4,30 zł lub list polecony priorytetowy 5,70 + koszt egzemplarza)
  3. Odbiór osobisty we Wrocławiu podczas Wrocławskich Dni Fantastyki (26-28 czerwca)

Aby zarezerwować egzemplarz papierowy i otrzymać go w jeden ze wskazanych wyżej sposobów konieczne jest wysłanie do nas maila z zamówieniem oraz dokonanie przelewu na konto naszej fundacji. Koszt wydruku egzemplarza papierowego to 5 zł za sztukę (+ koszt wysyłki).

Maile z zamówieniem prosimy wysyłać na adres redakcja@historiavita.pl. Jako tytuł prosimy wpisać „wydruk smokopolitan”, natomiast w treści widomości prosimy podać: 1)imię i nazwisko 2) formę odbioru, 3) ilość sztuk 4) ewentualne dane do przesyłki

Dane do przelewu:

Fundacja Historia Vita
Os. Akademickie 6/22
31-866 Kraków
Nr konta:
90 1240 4445 1111 0010 5010 9684 (Bank Pekao).

W tytule przelewu prosimy wpisać swoje imię i nazwisko oraz „wydruk smokopolitan”)

Bardzo cieszymy się z Waszego zainteresowania i mamy nadzieje, że „Smokopolitan” sprosta Waszym oczekiwaniom.

Przypominamy również, że cena papierowego „Smokopolitan” pokrywa jedynie koszt jego wydruku. Egzemplarze w formie elektronicznej dostępne są od wczoraj za darmo na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dziękujemy za zainteresowanie "Smokopolitan"!

Jesteśmy pismem całkowicie bezpłatnym (również opłata za wersję papierową pokrywa jedynie koszt wydruku pisma). Aby się rozwijać i wydawać kolejne numeru potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. Klikając poniższy przycisk, poza pobraniem 'Smoko', będziesz mógł/mogła również przekazać nam drobne wsparcie przez Dotpay.
Wesprzyj i pobierz
Jeśli wolisz po prostu pobrać 'Smoko', poniższy link pozwoli Ci pobrać wybrany plik.
Pobierz