Spotkanie 26 stycznia 2014

Pomimo niesprzyjającej aury na spotkaniu pojawiło się około 30 osób. Szczęsliwie dostaliśmy mopa i można było na bieżąco ścierać parkiet. Jak sie okazuje 30 par butów oznacza pokaźne ilości wody na podłodze ;). Mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadzało regualrne uderzanie mopa o nogi stołów.

Cały dzień upłynął pod znakiem Summoner Wars – gry prezentowanej przez sklep Cube. Przez większą część spotkania na 4 z 5 stołów graliśmy w tę karciankę. Dla tych wszystkich, których dzisiejsze mrozy zniechęciły do przybycia mam dobra wiadomość. Jedna kopia gry trafiła do klubowej szafy i można w nią będzie grać w każdą niedzielę.

Jednak dzisiejsze spotkanie to nie tylko ta jedna gra. Od około 11:30 trwała sesja RPG prowadzona przez Ertaia, a równolegle do prezentacji Summoner Wars kilkoro z nas miało okazję rozegrać partię w prototyp gry Zeppelin Express. Trzeba przyznać, że jest to ciekawa pozycja i mam nadzieję, że jeszcze się w klubie pojawi. Oczywiście w między czasie rozegrano też partie kilku innych planszówek.

Początki spotkania
Początki spotkania

Nauka Summoner Wars wre
Nauka Summoner Wars wre

Sklep Cube gra też dla przyjemności ;)
Sklep Cube gra też dla przyjemności 😉

Kolejni Mistrzowie Przywołań
Kolejni Mistrzowie Przywołań

Zeppelin Express
Zeppelin Express

Dalsze planszowanie
Dalsze planszowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *