Spotkanie 38 – Locomotywy RPG – Kampanie wojenne

W sobotę na Smokach odbyło się drugie spotkanie pod szyldem Locomotywy RPG. Tym razem Samalai opowiadał o sesjach i kampaniach wojennych. Wszyscy spodziewaliśmy się godzinnej prelekcji, ale pytania i dyskusje rozciągnęły ją do 1.5 godziny. Widać, że duch RPGowy w narodzie nie ginie :). Możemy się tylko cieszyć, że ta inicjatywa cieszy się zainteresowaniem. Słuchaczy na prelekcji było około dwudziestu.

Prowadzący
Samalai prowadzi

Po programie większość klubowiczów się rozeszła do swoich zajęć, ale część została jeszcze na planszówki i rozmowy. Ogólnie to w szafie mamy bardzo dużo gier więc zachęcam by częściej zostawać i po programie integrować się nad planszą względnie kartami (albo kostkami).

Kto był na sobotnim spotkaniu ten widział, żeśmy sporo czasu przesiedzieli w „kantorku”. Nie było to jednak odpoczywanie a dyskusje i rozmowy, których efekty będziecie mogli w tym roku zobaczyć. Na razie muszę jeszcze milczeć, ale mam nadzieję, że się Wam wszystko spodoba.

Publika
Publika

Na sam koniec zapraszam Was na przyszły tydzień – w ramach klubu prezentowany będzie superbohaterski figurkowy system bitewny Heroclix. Z tego co widzę w sieci pozwala on na grę w bardzo różnorodnych konwencjach. Jednocześnie przypominam wszystkim, że cały czas szukamy programu na kolejne spotkania – jeśli chcecie o czymś opowiedzieć to piszcie na: krakowskie.smoki[małpka]historiavita.pl

Publika
Publika – widoczni pomysłodawcy inicjatywy Locomotyw RPG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *