Spotkanie 8 – zapowiedź dodatkowego punktu programu

Na ósmym spotkaniu Krakowskich Smoków juz w sobotę 22 lutego o 13:00 prelekcję wygłosi Artur Szyndler – twórca “Kryształów Czasu”. Poniżej krótka informacja co będzie sie działo.

„Kryształy Czasu” powracają i to w jakiej formie!
Legenda polskich RPG ma szansę już niedługo się odrodzić. Artur Szyndler pracuje nad szeroko zakrojonym projektem jakim jest ponowna popularyzacja tego klasycznego systemu. Na początek odświeżony został stary podręcznik. Równolegle zaś trwają prace nad wydaniem cyklu powieści osadzonych w świecie Orchii znanym fanom z KCetów. Wisienką na szczycie tortu zaś jest projekt wydania drugiej edycji podręcznika do Kryształów Czasu. Na spotkaniu „Krakowskich Smoków” Artur Szyndler po raz pierwszy publicznie przedstawi ten projekt prezentując wybrane grafiki, opowiadając o powieściach i oczywiście odpowiadając na pytania publiczności.
Po spotkaniu prezentowane materiały oraz inne informacje zostaną zaprezentowane na forum miłośników Kryształów Czasu: http://www.krysztalyczasu.pl/

Podczas spotkania odbędą się tez pierwsze “Spotkania Literackie” podyskutujemy na nich o “Sezonie Burz” Andrzeja Sapkowskiego

Spotkanie odbędzie się w Artetce Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie przy ulicy Rajskiej 12 (wejście od ul. Szujskiego)
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/617803188274493/

Kryształy Czasu

3 komentarze do “Spotkanie 8 – zapowiedź dodatkowego punktu programu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *