Smokon III już w maju

Pierwsze dwie edycje Smokonu zakończyły się powodzeniem, nic więc dziwnego, że impreza doczeka się trzeciej edycji. Tym razem nie planujemy jednak żadnych radykalnych zmian, kontynuując rozwiązania z poprzedniego roku.

Smokon jest minikonwentem – jednodniowym wydarzeniem tworzonym przez członków i sympatyków klubu fantastyki Krakowskie Smoki. Będzie on znakomitą okazją do wspólnej zabawy nie tylko dla zagorzałych miłośników fantastyki, ale także dla osób, które dopiero zaczynają się interesować tym tematem. Co ważne, wstęp na konwent jest jak co roku darmowy!
Jako że impreza organizowana jest na zasadzie „od fanów dla fanów”, osoby, które chciałyby pomóc w jej tworzeniu (np. jako wolontariusze, ale potrzebujemy też grafików i rysowników) proszę o kontakt na adres magdalena.stonawska[małpka]historiavita.pl.
Jednocześnie zachęcamy wszystkich chcących dołożyć swoją cegiełkę do budowania programu o wysyłanie propozycji atrakcji, jakie chcieliby poprowadzić na: smokon[małpka]historavita.pl.

Kontakt

Główny koordynator: magdalena.stonawska[małpka]historiavita.pl
Program: smokon[małpka]historiavita.pl
Obsługa (Wolontariat): obsluga[małpka]historiavita.pl

Termin

7 maja 2016 roku – ruszamy o 12:00 (otwarcie drzwi: 11:30)

W planach

– Cztery bloki programowe (a w nich: prelekcje, warsztaty, konkursy): literacki, prelekcyjny, prelekcyjno-konkursowy i RPG,
– Spotkania z pisarzami i gośćmi,
– Gamesroom
– Sesje RPG.

Serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *