Spotkanie 36 – tworzenie NPCów

No i kolejne spotkanie za nami. Było to ostatnie oficjalne spotkanie Smoków w 2014. Kolejne już (albo może dopiero?) w styczniu. Zjawiliście się dość tłumnie. Było nas blisko 30 osób, ale w styczniu zmieści się nas trochę więcej więc zapraszamy Was, a Wy zapraszajcie znajomych ;).

 

Publika
Publika

Dzisiaj ruszyła nowa inicjatywa przy której współpracujemy z Krakowską Siecią Fantastyki. Były to LocoMotywy RPG czyli cykl wykładów i dyskusji poświęconych różnym aspektom prowadzenia sesji. Inauguracyjna prelekcję wygłosił JaXa, a opowiedział o konstruowaniu NPCów. Wszyscy słuchali uważnie, a liczna frekwencja sugeruje, że mamy w Krakowie sporo Mistrzów Gry zainteresowanych rozwojem swojego warsztatu. Wielce nas to cieszy i mamy nadzieję, że z czasem na spotkaniach pojawiać się będzie więcej sesji dla nowych graczy. Jakby ktoś był zainteresowany prowadzaniem to piszcie na krakowskie.smoki[małpka]historiavita.pl i cos można będzie ustalić.

 

Niestrudzony prowadzacy
JaXa prowadzi wykład

Publika
Publika

Spotkanie nagrywane
Spotkanie jest rejestrowane

LocoMotywowy wykład płynnie przeszedł w dalsze dyskusje o RPGach, a część osób postanowiła trochę poplanszować – wybrany został Relic. Przy okazji warto przypomnieć, ze w klubowej szafie jest grubo ponad 100 gier więc chętnych zapraszamy do grania co spotkanie – macie w czym wybierać.

Nasza szafa
Nasza szafa z planszówkami

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *