Konkursy klubowe

Na stronie udostępnilismy nowa zakłądkę – Konkursy. Znajdziecie w niej informacje o aktualnie trwajacych konkursach.

Aktualnie prowadzone są dwa konkursy – na nazwę dla klubowego fanzinu oraz na pracę plastyczną zatytułowaną “Krakowskie Smoki”.

Konkurs na pracę plastyczną zatytułowaną „Krakowskie Smoki”

Fundacja Historia Vita oraz Klub Fantastyki Krakowskie Smoki ogłasza konkurs na pracę plastyczną zatytułowaną „Krakowskie Smoki”. W konkursie wziąć udział mogą cyfrowe wersje prac wykonanych rozmaitymi technikami – fotografie, grafika tradycyjna, grafika komputerowa, rysunek, obraz i inne.

Prace należy przesyłać na adres krakowskie.smoki[małpka]historiavita.pl Przesyłane pliki nie powinny być większe niż 10 MB. Dopuszczalne formaty: JPG, PNG, TIFF. Jeśli praca jest większa prosimy o zamieszczenie jej w Internecie i przesłanie odnośnika do ściągnięcia lub wcześniejszy kontakt celem ustalenia szczegółów przekazania pracy. Jeśli praca ma inny format niż dopuszczalny także prosimy o wcześniejszy kontakt. Krótszy bok przesyłanej pracy nie powinien być mniejszy niż 1024 piksele.

Termin nadsyłania prac upływa 15 czerwca o godzinie 23:59.

Jeśli w terminie 48 godzin od nadesłania pracy konkursowej nie otrzymacie potwierdzenia jej dotarcia prosimy o kontakt – może to oznaczać, ze serwery pocztowe nie przepuściły maila.

Przedstawiciele organizatora wybiorą i ogłoszą zwycięzcę lub zwycięzców w terminie do 25 czerwca 2014 roku. Zwycięzca/Zwycięzcy otrzymają nagrody.

Nadesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

Konkurs na nazwę fanzinu

Fundacja Historia Vita oraz Klub Fantastyki Krakowskie Smoki ogłasza konkurs na nazwę fanzinu, który będzie publikowany w ramach działalności Klubu Fantastyki Krakowskie Smoki.

Propozycje nazw należy przesyłać na adres krakowskie.smoki[małpka]historiavita.pl. Mail z propozycją powinien zawierać imię i nazwisko autora oraz kontaktowy numer telefonu

Termin nadsyłania propozycji upływa 25 maja 2014 roku o godzinie 23:59. Przedstawiciele organizatora wybiorą i ogłoszą zwycięzcę do dnia 30 maja. Na zwycięzcę czeka nagroda

Nadesłanie propozycji konkursowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.