Krakowskie Warsztaty Mistrzów Gry

smoko plakat

Lubisz grać w gry fabularne? Jeżeli tak, to nasze warsztaty są właśnie dla ciebie. Oferujemy cykl bezpłatnych warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz sesji treningowych dla początkujących i zaawansowanych mistrzów gry.

PRELEKCJE

Prelekcje mają charakter otwarty. Co miesiąc będziemy publikować plan tematów, które zostaną omówione podczas spotkań. Jeżeli chcesz zaproponować nowy temat napisz do nas! W temacie maila wpisz Krakowskie Warsztaty MG (krakowskie.smoki@historiavita.pl)

28 listopada 2015 r. – „Jak poprowadzić swoja pierwszą sesje rpg – instrukcja w 10 krokach”. Warsztat Mistrza gry dla początkujących i trochę bardziej zaawansowanych. Spotkanie poprowadzą Krzysztof „Krzyś” Bernacki” oraz Krzsztof „Jaxa” Rudek.

5 grudnia 2015 r. – „Mityczny dobry gracz”

19 grudnia 2015 r.

Spotkania odbywają się w soboty w godzinach od 15.30 do 17.30 w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 7, wejście od ul. Szujskiego). Piętro 2, sala konferencyjna.

SESJE TRENINGOWE

Jeżeli chcesz wziąć udział w sesji treningowej jako Mistrz Gry albo Gracz napisz do nas koniecznie na adres: krakowskie.smoki@historiavita.pl

Co to jest sesja treningowa ? To specjalna sesja na której poprowadzisz swój scenariusz kilku doświadczonym graczom. Po skończonej sesji otrzymasz od nich porządny i obiektywny opis dobrych i złych stron twojej sesji oraz twojego warsztatu prowadzenia. Twoi gracze wskażą Ci również nad czym powinieneś pracować lub też luki stworzonego przez ciebie scenariusza. Na twoje życzenie twoją sesję możemy również nagrać na kamerę wideo i przeanalizować w sposób szczegółowy.

PANELE DYSKUSYJNE

Co jakiś czas w ramach warsztatów będziemy organizować spotkania, których głównym celem będzie wymiana poglądów i doświadczeń związanych z rpg. Pierwsze takie spotkanie odbyło się 14 listopada 2015 r. Kto był ten widział i słyszał jak dobra to była zabawa. Na podstawie tematów i problemów poruszanych podczas paneli będziemy konstruować kolejne tematy spotkań realizowanych w czasie warsztatów.

 

ZAPRASZAMY !